Online Teknik Servis Takip Programı

Online Teknik Servis Takip Programı

Her geçen gün gelişmekte olan yazılım dünyasında kullanıcı olan kurumlar ve bireylerin beklentileri de artmaktadır. Yazılımcılardan karşılıklı güven, dolu bir içerik, güncellenmiş bir yazılım, verilen ücretlerin karşılığı bu beklentilerin bir kısmını oluşturur. Son zamanlarda geliştirilen verimli yazılımlardan biri de bakım ve onarım servisi sunan şirketlerin evrak işlerini ve masraflarını azaltarak, işlemlerini kolaylaştıran Online Teknik Servis Takip Programı ServisSoft’ tur.

ServisSoft, kamu ya da özel kurum, kuruluş ve firmanın servislerini tek bir merkezden yönetebilir ve SaaS altyapısı ile hizmet verir. Şirket alanında uzman bir yazılım ve pazarlama ekibiyle ilk satışlarını Norveç’e yapmıştır. ServisSoft gelişmekte olan Türkiye ve Ortadoğu pazarına hizmet verirken Azerbaycan ve dünya pazarına açılarak yerini sağlamlaştırmayı hedeflemektedir.

KWORKS (Koç Üniversitesi Girişimcilik ve Araştırma Merkezi)’un gözde girişimlerinden biri olan ServisSoft; temiz ve güncel yazılımı ile dikkatleri üzerine topluyor. Anında geri dönüş mekanizması ve müşterilerinin isteklerine anlık cevap verme gibi özellikleriyle mevcut kullanıcılarını memnun edip potansiyel müşterilere karşı da prestijini yükseltiyor. Ayrıca pazarda köklü değişiklikler yapmayı amaçlayan ServisSoft, mevcut sistemde var olan evrak işlerinin fazlalığı, raporlama sıkıntısı ve takip yetersizlikleri gibi sorunları ortadan kaldırıyor. Basit ve kullanışlı arayüzü ile kullanıcıya kurulum dahi yaptırmadan tüm süreci tek merkezden yönetebileceği bir deneyim sunmaktadır.

Bulut veritabanı içerisinde hizmet veren ServisSoft , iş emri oluşturma, SMS ve E-Posta modülü, barkod sistemi, servis modülü, yetkili ve alt teknik servis oluşturma, sadeleştirilmiş ve modern arayüz, raporlama sistemi ve daha pek çok modülü ile pazarında kaliteli ve pratik bir yazılım olduğunu kanıtlamıştır.

Related posts