Online Teknik Servis Takip Programı

Online teknik servis takip programı !

Gelişmekte olan yazılım dünyasında, kullanıcı kurumlar ve bireyler, yazılımcılardan çok şey beklemekte. Güven, içerik, güncelleme, verdikleri ücretin karşılığı ve tabiki takip.

İşte Servissoft bütün bunları karşılayan, SaaS altyapısıyla hizmet veren bir online teknik servis takip yazılımı.  Sadece gelişmekte olan Türkiye ve Ortadoğu pazarına hitap etmeyen şirket, ilk satışlarını Norveç’e yapmış, alanında iddialı yazılım ve pazarlama ekibiyle, yakın zamanda Azerbeycan pazarını koklamak ve global pazarda kendine sağlam bir yer edinmek için güçlü adımlar atmaya devam ediyor.

KWORKS’un gözde girişimlerinden olan Servissoft, talepkar müşterilerin isteklerini değerlendirme, temiz yazılımı, anında geri dönüş mekanizması ve sunduğu hizmetler bütünüyle mevcut kullanıcılarını memnun edip ücretin karşılığını fazlasıyla vermekte ve olası müşterilerin ilgisini çekmekte.

Servissoft, teknik servis hizmeti veren her türlü kurum, kuruluş ve firmanın, servislerini tek merkezden yönetebildiği, bulut altyapısına sahip bir SaaS yazılım platformu. Odak firmaların ve kuruluşların, ar-ge hizmetlerini, üretim bantlarını ve saha operasyonel maliyetlerini minimuma indirmeyi kendisine misyon edinen Servissoft bunu yapacağının sinyallerini her geçen gün daha kuvvetli veriyor.

Sadece odak firmalara hizmet vermeyen Servissoft, küçük işletmelerin iş akış süreçlerini Online Teknik Servis üzerinden yönetmelerine de olanak sağlıyor.

Servissoft!

 

Servis fişlerini olası rakiplerinden biri olarak gören Servissoft pazarda k111öklü değişiklikler yapmaya kararlı. Mevcut sistemde kesilen fişin yol açtığı, evrak içinde boğulma, raporlama sıkıntıları, takip yetersizlikleri gibi sorunları engelleyip tarihe gömüyor.

Tamamen basit ve kullanışlı bir arayüz üzerinden, kullanıcıya kurulum dahi yaptırmadan, tüm süreci tek merkezden yönetebilecekleri servis yazılımı sayesinde kuruluşlar, pek çok dertten kurtulmakla beraber devrimsel bir sürecin ilk kullanıcıları olmakta.

Pazarın %1’ini hedefleyen Servissoft, teknik özellik olarak kaliteli ve güvenilir.

Bulut altyapısı, iş emri oluşturma, sms modülü, e-posta modülü, barkod sistemi, servis modülü, yetkili servis ve alt teknik servis oluşturma, sadeleştirilmiş ve modern arayüz, raporlayabilme sistemi ve pek çok alt modülden oluşan Servissoft, Ortadoğu ve Avrupa pazarının en iddialı girişimlerinden. Online teknik servis takip programı , pazarının en kaliteli yazılımlarından.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir