ServisSoft’un İlham Veren Öyküsü

ServisSoft, teknik servislerde yaşanan aksaklıklara ve program eksikliğine yeni bir çözüm geliştirmek adına 2015 yılında yola koyuldu. Kurucuların nesillerden beridir aktarılan tecrübesi teknik servis adına yaklaşımlarına ve problemleri görmelerine katkı sağladı. ServisSoft ekibi bu tecrübeyle yetinmek yerine sektördeki sosyal ağlarını kullanmayı ve her zaman geleceğe dönük bir bakış açısıyla kendi becerilerini ve sunduğu ürünleri geliştirmeyi kendilerine düstur edindiği için 2015 yılında 4 kişiyle başlayan serüvenleri büyük ilerlemelerle ve yeni başarılarla sürüyor.

Sektördeki program eksikliğine dair düşüncelerini temellendirmek için Sunny Teknik Servis müdürüyle yaptıkları görüşmeleri neticesinde ServisSoft’un yol haritası belli olmaya başlamıştı. Sektörün ihtiyacı olan programın planlanması 2016 yılına değin sürdü. 

 

2016 yılı ServisSoft ekibinin herkes tarafından şahit olabileceği kesin adımların atıldığı verimli bir sene oldu. Ekip bu yıl hem programın kodlanması faaliyetine başlamış hem de start-up dünyasına adım attı. Hizmet kalitesinin artması adına Kworks’te; çözüm odaklılığı, ürün fiyatlandırma, gelir düzenleme, gelir modeli yönetimi, tasarım, tasarım geliştirme, start-uplar için takım kurma ve yönetme, yatırımcı kazanma, pazarlama ve hukuk gibi birçok temel beceri eğitimleriyle sağlam temeller oluşturabilmek adına eğitimler aldılar.

 

2017 yılına gelindiğinde ServisSoft piyasaya sürüldü ve ilk kez müşterilerinin beğenisine sunuldu. Daha verimli bir hizmet sunabilmek ve kalitesini her zaman arttırmak amacında olan ServisSoft müşteri ihtiyaç analizleri yaptırmayı sürdürdü. Bu veriler yoluyla ürünü kurumsal müşterilerinin kullanımı için pivot etti. Bu büyük adımlar ServisSoft’un geçirdiği her yılı %300’ün üzerinde önemli büyüme oranını yakalamasını sağladı.

2020 yılında ilk yatırımını alan ServisSoft dünyayı etkisi altına alan pandemiyi Ar-Ge çalışmalarına ağırlık vermek için bir fırsat olarak değerlendirdi. Aynı dönemde gerek Ar-Ge çalışmalarının yönlendirmesiyle gerek ServisSoft ekibinin her zaman daha iyi ve kaliteli hizmet sunma düsturuyla ServisSoft ekibi saha yönetimini bir üst lige taşıma kararı verdi ve 4 kişiyle başlayan butik ekibi 40 kişiye yaklaşan büyümeyle büyük bir marka olma yolunda hizmet kalitesini arttırma kabiliyetini kazandı. Bu karar neticesinde cihazlara entegre yepyeni bir ürün piyasaya sürdüler. Piyasaya çıkan bu ürünle artık cihazlar kendi arızaları için kendi teknik servis ekiplerini çağırabilecek kullanıcı dostu ve zaman kazandırmaya yönelik bir beceri kazandı. Ürünlerin bu şekilde beraber kullanımı sonucunda dünyada hem sahayı yöneten hem de kestirimci bakımı tek bir platform üzerinde sunabilen ilk firma olma ünvanını kazandı.

 

ServisSoft’un başarı dolu, yenilikçi, geleceğe dönük bakış açısıyla süregelen serüveni devam ediyor!

 

ServisSoft

Buraya tıklayarak Ücretsiz Demo Talebinde bulunup Teknik Servis Takip ve Destek yazılımımızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sosyal Medya’da bizi takip ederek her türlü gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

 

Facebook : https://www.facebook.com/servisyazilimi/

Twitter : https://twitter.com/servissoftapp

Instagram : https://www.instagram.com/servissoft/

LinkedIn : https://tr.linkedin.com/company/servissoft—online-servis-yazılımı

Related posts