Medikal teknik servis yazılımı Online Servis Yazılımı, Servis Yazılımı

Medikal teknik servis yazılımı

Medikal Teknik Servis Yazılımı Yönetimi

Satış sonrası servis hizmeti veren firmaların iş temposuna uygun olarak hazırlanmış olan Servissoft ” Medikal teknik servis yazılımı da “, aynı ekranda müşteri, cihaz ve geçmiş servis bilgilerinin görünmesi, tek tuş ile borç – alacak durumunun takip edilmesi sayesinde acil ihtiyaç duyulan bilgilere basit ve hızlı bir şekilde ulaşılır. Servis bölümünde oluşturulan bakım anlaşmaları ilke sözleşme fiyatı, özel maddeleri ve açıklamaları yazılabilir, sözleşmenin yazıcı, pdf, excel çıktısı alınabilir. Sözleşme gereği verilecek servis hizmetinin periyodik servis planı oluşturulup, bakım tarihleri geldiğinde otomatik uyarı mesajı vermesi sağlanabilir.

Parametrik Yapı !

ServisSoft Medikal teknik servis yazılımı da , Ekip Takip Ekranı ile servis elemanlarının yapması gereken işler tek ekranda gerçek zamanlı olarak seyredilebilir. Bölgelere göre iş zamanlı olarak gözlemlenebilir. Bölgelere göre iş dağılımı, servis elemanlarının o an çalıştıkları, bitirdikleri ve henüz gitmedikleri iş durumunu takip edilebilir. Ayrıca Ekip Takip Ekranında günlere göre iş takip ekranları oluşturulması ile istenen her hangi bir günün yapılacak toplam iş sayısı ve bu işlerin ekiplere dağılımı görülebilir. Bu sayede gelecek günlerin iş planlamasının yapılması mümkün olur teknik servis el terminalleri ile anlık olarak gidilen müşteriden güncel bilgileri sisteme yükleyip iş durumunun bilgilendirmesini yapabilir.

Esnek Raporlama

ServisSoft Medikal teknik servis yazılımı da , Müşterilerde bulunan cihazların kayıtları yapılarak cihaz takibi yapılabilir. Müşteri, Cihaz, Servis Fişi ilişkisi sayesinde bir cihazın ne zaman devreye alındığından, cihazın en sık yaptığı arızalara kadar gerekli bilgiler esnek raporlamalar ile takip edilebilir. Verilen servislerle ilgili tutulan bilgiler ışığında Arıza Analizleri Bölümünden, yapılan bütün calışmaların haftalık, aylık ve yıllık olarak alınan raporları sayesinde üceretli, garantili, sözleşmeli gibi servis bilgilerinin alınması ve ileriye yönelik planlar yapılması mümkün olmaktadır.

Sektörel Çözümler;

ServisSoft Programı yılların vermiş olduğu alt yapısı ile şu ana kadar birçok farklı sektörde, farklı ihtiyaçlara cevap verebilecek duruma gelmiştir. ServisSoft programları parametrik yapısı ile satış sonrası servis ve bakım hizmeti veren tüm firmalarda uygulanabilir bir sistem olma özelliğine sahiptir. ServisSoft’un şuan da kullanıldığı sektörlerden bazıları;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir