Medikal Teknik Servis Yazılımı Yönetimi

Medikal Teknik Servis Yazılımı Yönetimi

Satış sonrası servis hizmeti veren firmaların, yoğun iş temposuna uygun olarak hazırlanmış olan “ServisSoft Medikal Teknik Servis Yazılımı”;  aynı ekranda müşteri, cihaz ve geçmiş servis bilgilerinin görüntülenmesi, tek tıklama ile borç ve alacak durumunun takip edilmesi gibi özellikleriyle ihtiyaç duyulan bilgilere basit ve hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlar. Servis bölümünde oluşturduğunuz bakım anlaşmaları ile sözleşmenin fiyatını, özel maddelerini ve açıklamalarını yazabilir; yazıcı ile pdf ve excel çıktısını alabilirsiniz. Sözleşme gereği verilecek olan servis hizmetinin periyodik servis planını oluşturup, bakım tarihleri geldiğinde otomatik olarak uyarı mesajı göndermesi sağlayabilirsiniz.

Parametrik Yapı

ServisSoft Medikal Teknik Servis Yazılımı’nın “Ekip Takip Ekranı” ile servis elemanlarının yapması gereken işleri tek ekrandan gerçek zamanlı olarak görüntüleyebilirsiniz. Bölgelere göre eş zamanlı olarak gözlemleyebilirsiniz. Bölgelere göre iş dağılımını, servis elemanlarının o an çalıştıkları, bitirdikleri ve henüz gitmedikleri iş durumlarını takip edebilirsiniz. Ayrıca Ekip Takip Ekranı ile günlere göre iş takip ekranları oluşturarak, herhangi bir günün yapılacak toplam iş sayısı ve bu işlerin ekiplere göre dağılımını görebilirsiniz. Bu sayede gelecek günlerin iş planlamalarının yapılması mümkün hale gelir. Ayrıca teknik servis el terminalleri ile anlık olarak gidilen müşterinin bilgileri sisteme yüklenerek iş durumunun bilgilendirmesi yapılabilir.

Esnek Raporlama

ServisSoft Medikal Teknik Servis Yazılımı ile müşterilerinizde bulunan cihazları kaydederek cihaz takibini yapabilirsiniz. Müşteri, cihaz, servis fişi örgüsü sayesinde bir cihazın ne zaman servise alındığından, cihazda en çok meydana gelen arızalara kadar olan bilgileri esnek raporlamalar ile takip edebilirsiniz. Verilen servislerle ilgili alınan bilgiler ışığında Arıza Analizleri Bölümü’nden, yapılan bütün çalışmaların haftalık, aylık ve yıllık olarak alınan raporları alınabilir. Bu raporlar servislerin ücretli, garantili, sözleşmeli olup olmadığına dair gerekli bilgiyi barındırmaktadır.

Sektörel Çözümler

ServisSoft, yılların vermiş olduğu tecrübe ve alt yapı ile şu ana kadar birçok farklı sektörde, farklı ihtiyaçlara cevap verebilecek hale gelmiştir. ServisSoft programları, parametrik yapıları ile satış sonrası servis ve bakım hizmeti veren tüm firmalarda uygulanabilir bir sistem olma özelliğine sahiptir.

Related posts