Belediyelere Özel Teknik Servis Programı

Belediyelere Özel Teknik Servis Programı

Kamu sektöründe hizmet verip taşeron takibi yapmak isteyenler için belediyelere özel teknik servis paketi ile karşınızdayız! ServisSoft ile belediye içerisindeki personelinizi ve taşeron servis hizmeti aldığınız teknik servisleri takip edebilirsiniz. Ayrıca bünyenizdeki bilgi işlem departmanının teknik servis takip ihtiyacını da karşılayabilirsiniz.

Köy ve mahalle muhtarlarına hizmet verdiğiniz bölgelerde, yerinde servis hizmeti sağlayabilmek için bu paketimizi kullanabilirsiniz.

Yerinde servis hizmeti takibinin yanı sıra cihazların departman, birim ve personel kayıtlarını oluşturup bunları takip edebilirsiniz. Bu işlemleri taşeronlara yaptırıyorsanız, işlemlerin nasıl ilerlediğini ServisSoft üzerinden takip edebilirsiniz.

Kimler İçin Uygundur?

Size bağlı muhtarlıklar ve birimleriniz için teknik servis hizmeti verip, servis kayıtlarını açıyor ve arızalı cihazların takibini sağlıyorsanız, ServisSoft Satış Sonrası Teknik Servis Programını size öneririz.

Nasıl Kullanılır?

ServisSoft’ u özel bir ek kurulum gerektirmeden, yalnızca kullanıcı adı ve şifre ile internet tarayıcınız üzerinden kullanmaya başlayabilirsiniz. İnternete bağlanabilen bütün cihazlarınızdan (Cep Telefonu, Tablet, Bilgisayar, Smart TV, vb.)  işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Fiyatlandırma Nasıl Yapılır?

Personel sayınıza ve istediğiniz ek işlemlere göre fiyatlandırma yıllık veya aylık olarak düzenlenebilir.

Hemen teklif almak için: https://www.servissoft.net/

Related posts