Teknik Servis Network’ü – Online Teknik Servis Takip

Teknik Servis Network’ü Nedir?

Servis ağınızın her bir detayını farklı kaynaklardan kontrol etmek yerine, tek bir panelden tüm ağlarınızı kontrol edebileceğiniz bir yazılım programıdır.İşiniz ile ilgili tüm sorunları, çözüm önerilerini ve hesaplarınızı birbiriyle bağlantılı olacak şekilde, kontrol edebilmek, müdahele edebilmektir.

Teknik Servis Network’ü Neden Önemlidir?

Hızla gelişen özellikle sanayi ve yazılım sektöründe, ne yazık ki her şeyi aynı anda takip edebilmek çokta kolay olmuyor.Aslında Teknik Servis Network’ü de tam da bu alanda devreye giriyor.İşinizin her farklı alanıyla entegre olarak, tüm iş yükünüzün tek bir panelden yönetilmesine olanak sağlar.Aynı zamanda, tüm verilerinizin ayrı ayrı raporlarını tutmak yerine, yedekleme gerekmeden, gerekli tüm raporlarınızın bir panelde toplanması ve verilerinizin düzenli olarak güncellenmesi adına sizlere büyük bir kolaylık tanır.

ServisSoft Online Teknik Servis Yazılımları

ServisSoft, tam olarak size bu noktada yardımcı olacak. Online Teknik Servis Yazılım hizmetimiz ile beraber sizlerin iş yükünüzü daha da hafifletecek, size bu konularda destek sağlayacak.Teknik Servis ağınızın daha da büyümesine, büyümenize rağmen iş yükünüzün hafiflemesine olanak sağlayacak.

Neden ServisSoft Online Teknik Servis Yazılımı?

  • Her ayrı bir işleminiz için yedekleme yapmanıza gerek kalmaz.
  • İnternet olan her yerden, her cihaz ile beraber bağlanıp kontrollerini sağlayabilirsiniz.
  • Özel olarak bir kuruluma ihtiyacınız olmayacak.
  • Maliyeti diğer çözüm yollarına göre çok daha düşüktür.
  • Güncelleme için ek maliyetlerle karşılaşmazsınız.
  • Yalnızca kullanıcı adınız ( username ) ve şifreniz (password) ile panelinize erişeceksiniz.
  • SaaS altyapısındaysanız sunucu bedeliniz ortadan kalkacak.

ServisSoft Teknik Servis takip programları, masaüstü programların aksine çeşitli sektörlere tek bir panelden ulaşabileceğiniz, özel satış sonrası teknik servis takibi ve desteği sağlar.GSM,Elektronik,Beyaz Eşya,Medikal Teknolojiler ve Kamu Kuruluşlarına ait servis kayıtları ServisSoft Online Teknik Servis Programları ile anında açılabilir, kayıt sonrasında teknik servis desteği için aynı panelden Teknisyen atamalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Açılan servis kayıtlarına teknisyen ataması yapabileceğiniz bir online teknik servis programı denemek için, ServisSoft’ un  demo sürümünü talep edebilirsiniz. Sektöründe sayılı Teknik Servis programlarından biri olan ServisSoft, 7/24 Canlı Servis Desteği ve pratik uygulama paneliyle birlikte, kaliteli servis verebilmeniz amacıyla müşterileriniz ile olan bağınız ve ilişkilerinizi güçlendirmeyi hedefler.

 

Related posts