SERVİSSOFT ÇÖZÜM ORTAKLIKLARI: SKYTECH

Skytech

Skytech, 1984 yılında kurulan Ünsal Group bünyesindeki tüketici elektroniği ve elektrikli ev aletleri markasıdır. Ünsal Group, Skytech markası ile tüm Türkiye ve yurt dışındaki müşterilerine hizmet vermekte olup: LED Tv, Ev Sinema Sistemleri, Dijital Uydu Alıcıları, Elektrikli Ev Aletleri, DVD Oynatıcıları, Oto Ses Sistemleri gibi pek çok ürünü müşterilerine sunmaktadır.

 

ServisSoft & Skytech İş Ortaklığı

Türkiye genelinde 480’in üzerinde teknik servis noktası bulunan Skytech, ServisSoft uygulamasını kullanarak ürünlerin bakım-onarım süreçlerinde müşterilerinin ihtiyaçlarını tek bir uygulama üzerinden karşılamaktadır. Ürünlerle ilgili bir arıza gerçekleştiğinde müşteri kayıtları ServisSoft üzerinden açılır ve yönetilir. Skytech, arızalı ürünlerin bakım ve onarımının tüm aşamalarında ServisSoft olarak sağladığımız raporlama, muhasebelendirme ve stok takibi modüllerini kullanarak müşterilerine teknik destek hizmeti vermektedir.

 

İş Süreci Senaryosu

ServisSoft üzerinden gerçekleştirilen arıza kaydı açıldıktan sonra arızanın boyutuna bağlı olarak ürün, müşterinin yanında onarılır yada teknik servise götürülür. Ay sonunda teknik servisler, Skytech merkeze hakediş listelerini gönderir ve merkez operatörleri uygulama içinden bu kayıtları kontrol ederek hangi servise ne kadar ücret ödenmesi gerektiğini onaylar. Sistemde yer alan işçilik, yol masrafları ve parça fiyatları gibi seçenekler üzerinden tüm fiyatlandırma gerçekleşir.

 

Her Şey Tek Uygulamada

Skytech Türkiye’nin farklı noktalarında bulunan 480’in üzerindeki teknik servis noktalarında ServisSoft’un bulut tabanlı yazılım uygulamalarını kullanmaktadır. ServisSoft olarak sağladığımız hizmetler ile Skytech, tek bir panel üzerinden arızalı ürünlerin takibi, bakımı ve faturalandırılması gibi konularda süreçleri yönetebildiği gibi aynı zamanda alt servislerin ihtiyaç duyduğu parçaların lojistik ve stok süreçlerini de yine aynı uygulama içerisinden yönetebilmektedir.

 

Daha Akıllı Servisler

ServisSoft ile birlikte dijital dönüşüm yolunda kararlı adımlarla ilerleyen Skytech, doğrudan son kullanıcı ile iletişim halinde olan ve tüm müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermeyi hedefleyen bir markadır. ServisSoft olarak biz de bu dönüşümlerinde yardımcı olduğumuz Skytech’e müşteri memnuniyeti konusunda daha iyi hizmet olanakları sağlamak için yoğun bir şekilde çalışmaktayız.

 

 

ServisSoft

Buraya tıklayarak Ücretsiz Demo Talebinde bulunup Teknik Servis Takip ve Destek yazılımımızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sosyal Medya’da bizi takip ederek her türlü gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

 

Facebook : https://www.facebook.com/servisyazilimi/

Twitter : https://twitter.com/servissoftapp

Instagram : https://www.instagram.com/servissoft/

LinkedIn : https://tr.linkedin.com/company/servissoft—online-servis-yazılımı