SERVİSSOFT ÇÖZÜM ORTAKLIKLARI: ATALIAN GLOBAL SERVICES

1944 yılında Fransa’da kurulan ATALIAN firması, 32.000 müşterisi ve 125.000’den fazla çalışanı ile çoklu global hizmetlerde dünyanın önde gelen firmaları arasında yer almaktadır. ATALIAN, entegre tesis yönetimi hizmetleri kapsamında müşterilerine çok geniş bir hizmet alanıyla destek vermektedir. Bu alanlar; tesis yönetimi, enerji yönetimi, bina otomasyon sistemleri, temizlik, güvenlik, teknik bakım, resepsiyon, peyzaj, inşaat & renovasyondur.

 

ATALIAN Entegre Tesis Yönetimi Hizmetleri A.Ş., ATALIAN International’a bağlı şekilde 2013 yılında tesis yönetimi, temizlik, güvenlik ve peyzaj alanlarında 30 yılı aşkın süredir uzman bir firma olan Artem Tesis Yönetimi’ne ortak olarak Türkiye pazarına girmiştir. Takip eden yıllarda sırasıyla Etkin Servis Hizmetleri A.Ş.‘nin satın alınması, EKOL ile ortaklık, Idetek ve EVD Enerji Yönetimi ve Danışmanlık’ın katılımıyla birlikte ATALIAN, tesis yönetimi alanında Türkiye’de çok önemli bir konuma gelerek hizmet sahasını daha da genişletmiştir.

Migros, Carrefour, Odeabank, Yapı Kredi, Gratis ve Tchibo gibi 9500’den fazla müşterisi bulunan Atalian; teknik servis, bakım ve onarım noktasında da hizmetler veren bir şirkettir. Bununla birlikte Atalian’a bağlı 100’e yakın alt taşeron firması da mevcuttur.

 

İş Süreci Senaryosu

ATALIAN tüm bu müşterileri ağı için sağladığı bakım-onarım hizmetleri iş süreçlerini yönetmek, raporlamak ve muhasebelendirmek için ServisSoft bulut yazılımını kullanmaktadır. ATALIAN-ServiSoft iş ortaklığı kapsamında, müşteri firmalar tarafından servis ve bakım-onarım talepleri genel merkeze bildirildikten sonra, merkez tarafından taşeron firma entegrasyonu da yapılmış web tabanlı ServisSoft uygulamaları aracılığıyla servis kayıtları açılır ve ilgili servisler, talep sahibi müşteri firmaların mağazalarına veya şubelerine yönlendirilir. Bu noktadan sonra saha ve merkez arasında gerçekleşen her bir aşama ServisSoft web ve mobil uygulamalarının yardımıyla tek bir sistem içerisinde kayıt altına alınarak yönetilebilmektedir. 

 

Daha Akıllı Servisler

ATALIAN destek verdiği bankalarda bulunan klimalar veya market zincirlerinde yer alan buzdolapları gibi ürünlerde bakım ve onarımı için gün içerisinde gelen yüzlerce servis talebinin yönetiminin dijitalleştirilmesi aşamasında iki yıldır iş-ortaklığı yaptığımız ATALIAN ile daha fazla şehirde faaliyet vermek için sürekli yeni entegrasyon çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Her geçen gün büyüyen ortaklığımızda bir sonraki aşama; Ar-Ge çalışmaları kapsamında geliştirdiğimiz ServisSoft Akıllı Servis Uygulamaları ile tüm bu iş emirleri akışlarını daha otonom bir hale getirerek, daha az insan kaynağı ve daha az hatayla müşteri memnuniyeti odaklı servis hizmetleri altyapısı sağlamak olacak.

 

ServisSoft

Buraya tıklayarak Ücretsiz Demo Talebinde bulunup Teknik Servis Takip ve Destek yazılımımızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sosyal Medya’da bizi takip ederek her türlü gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

 

Facebook : https://www.facebook.com/servisyazilimi/

Twitter : https://twitter.com/servissoftapp

Instagram : https://www.instagram.com/servissoft/

LinkedIn : https://tr.linkedin.com/company/servissoft—online-servis-yazılımı