Belediyeler için Teknik Servis Programı

Belediyeler için teknik servis programı

Belediye ve kamu sektörüne özel teknik servis programı

 

Kamu sektöründe hizmet veren taşeron takibi yapmak isteyenler için özel ürettiğimiz paketimiz karşınızda! Belediye içerisindeki personelinizi takip etmek mi istiyorsunuz? Taşeron servis hizmeti aldığınız teknik servisleri takip edebilirsiniz. Bünyenizdeki bilgi işlem departmanının teknik servis takip ihtiyaçları için kullanabilirsiniz.

Köy ve mahalle muhtarlarına hizmet verdiğiniz lokasyonlarda yerinde servis hizmeti sağlayabilir ve bunlar için kullanabilirsiniz.

Yerinde servis hizmetini takip edebilir, cihaz-departman, cihaz-birim, cihaz-personel olarak kayıtlar oluşturabilir bunları takip edebilirsiniz. Taşeronlara bu işlemi yaptırıyorsanız işlemlerin tam anlamıyla düzgün ilerlediğini ServisSoft üzerinden takip edebilirsiniz. https://www.servissoft.net 

Kimler için uygundur?

Eğerki muhtarlıklarınıza ve birimlerinize teknik servis hizmeti veriyor ve arızalı cihazlarını takip ediyor bunlar için de kayıtlar oluşturarak hizmetler sağlıyorsanız ServisSoft tam size göredir.

Nasıl Kullanırız?

ServisSoft özel ek bir kurulum gerektirmez size yalnızca kullanıcı adı ve şifre tanımlanır ve direkt olarak internet tarayıcınız üzerinden kullanmaya başlayabilirsiniz. Özel bir yazılım ek bir kurulum gerektirmez. Tüm internet ile çalışan cihazlardan işlemlerinizi yapabilirsiniz. Cep telefonu, tablet, bilgisayar, akıllı televizyon hatta smart tv’lerden dahi erişim sağlayabilirsiniz.

Fiyatlandırma nedir?

Personel sayınız, istediğiniz ek işlemlere göre fiyatlandırma sağlanır. Yıllık veya aylık olarak anlaşmaya gidilir.

 

Hemen teklif almak için tıklayınız: https://www.servissoft.net/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir